Światła jazdy dziennej

Najwyższa Jakość Produktów

W sprzedaży oferujemy tylko sprawdzone produkty, wysokiej jakość o oryginalnej stylistyce. Wszystkie lampy posiadają pełną homologacje, membramy przeciwparowe i są całkowicie wodoszczelne. Współpracujemy z portalami www.boston.pl oraz www.sklepowisko.com

Doradztwo i Profesjonalny Montaż

Na mejscu posiadamy w ciągłej spredaży kilkanaście rodzajów lamp udostępnionych dla Klientów, które można dokładnie obejżeć i porównać ich działanie. Przed montażem pomagamy w wyboże świateł i ustalamy miejsce oraz rodzaj instalacji. Światła włączają się automatycznie po przekręceniu kluczyków, kiedy kierowca zadecyduje o przełązeniu na światła mijania światłą do jazdy dziennej wyłączają się automatycznie. Wszystkie połaczenia elektryczne są bardzo dokładnie lutowane i zabezpieczane.

Gwarancja Jakości i Przepisy Prawne

Na każde lampy i montaż udzielamy pisemnej gwarancji. Kierowca otrzymuje od nas potwierdzenie monażu świateł w naszym serwisie zgodny z przepisami ruchu drogowego. Świateł dziennych można używać zamiast obowiązkowych świateł mijania w warunkach normalnej przejrzystości powietrza, od świtu do zmierzchu. Na kloszu lampy musi widnieć oznaczenie RL.

Światła dzienne muszą być zainstalowane:

  • Symetrycznie względem osi pojazdu
  • Na równej wysokości
  • Odległość od ziemi do dolnej krawędzi lampy minimalnie 25 cm, od ziemi do górnej krawędzi maksymalnie 150 cm Odległość między lampami mierzona od wewnętrznej krawędzi musi wynosić minimum 60 cm, chyba że szerokość pojazdu jest mniejsza niż 130 cm – wtedy odległość minimalna – wynosi 40 cm
  • Lampy nie mogą wystawać poza boczny obrys pojazdu lub być zamontowane dalej niż 40 cm od niego.

Ponadto minimalna powierzchnia świecenia lamp musi powierzchnię 40cm2, a w przypadku włączenia świateł mijania światła dzienne mają zostać samoczynnie wyłączone. Dodatkowo, w samochodach rejestrowanych po raz pierwszy po 31 grudnia 2009 roku, światła pozycyjne tylne, światła obrysowe przednie, boczne i tylne oraz oświetlenie tablicy rejestracyjnej nie mogą włączać się razem ze światłami dziennymi. W pojazdach rejestrowanych do 31 grudnia 2009 roku dopuszcza się zainstalowanie świateł do jazdy dziennej w taki sposób, że włącza się również oświetlenie pozycyjne oraz tablicy rejestracyjnej.

źródło – wikipedia.org

NASZE REALIZACJE

AUDI

CITROEN

FORD

PEUGEOT

TOYOTA